Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Poslední zvonění IX. třídy

Poslední zvonění IX. třídy

28.6.2024

V pátek 28. 6. 2024 proběhla jedna z tradičních společenských událostí naší školy na závěr roku – Poslední zvonění žáků IX. třídy. Zúčastnili se ho rodinní příslušníci, učitelé a zaměstnanci školy, žáci z ostatních tříd, bývalí žáci.  Za obec Třebařov přijal pozvání místostarosta Marek Ambrozek, za obec Rychnov na Moravě místostarostové Hana Šmídová a Petr Švehla, kteří společně s ředitelem školy panem Petrem Šrolem a třídní učitelkou Evou Jarkovskou  předali vycházejícím deváťákům vysvědčení, pamětní list a několik dárků na památku.

Deváťáci si nastoupili již v šerpách ABSOLVENT 2024, které dostali jako dárek od své třídní učitelky.

Součástí slavnosti byl také zápis zástupců I. – IX. třídy do Knihy cti - vždy jeden žák ze třídy, ocenění žáků, kteří reprezentovali naši školu v krajském kole dopravní soutěže, předání symbolických klíčů od školy budoucím prvňáčkům, poděkování žáků 9. ročníku pedagogům i ostatním zaměstnancům školy,  společná písnička deváťáků a předškoláků, …

Konci školního roku 2023/2024 odzvonil v samém závěru pan ředitel  a tím oficiálně začaly  toužebně očekávané letní prázdniny. Věříme, že si je všichni užijí, odpočinou si a naberou síly do dalšího roku.

Deváťákům přejeme šťastné vykročení do nového života a hodně úspěchů jak  v tom studijním, tak osobním životě.

Na shledanou ve školním roce 2024 – 2025!