Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Novější 1 3

Duben v mateřské škole

Duben se v mateřské škole nesl ve znamení začínajícího JARA. Proběhl zápis našich předškoláků do první třídy ZŠ,  předškoláci také začali jezdit do Lanškrouna na plavání. Konal se Světový den porozumění autismu, Den Země a také přijelo divadlo.

Publikováno 29. 4. 2024 9:47

Zápis do Mateřské školy Třebařov na školní rok 2024 – 2025

Publikováno 22. 4. 2024 10:32

Březen v mateřské škole

Březen jsme započali tím, že si děti přinesly do školky svoji nejoblíbenější knížku – kniha moje kamarádka – ku příležitosti března – měsíce knihy. Také jsme navštívili místní knihovnu. Nás naopak navštívila paní knihovnice z knihovny v Moravské Třebové s knížkou – Smolný den.

Publikováno 3. 4. 2024 8:32

Velikonoce v mateřské škole

Letošní příprava na Velikonoce byla započata zaháněním zimy. Děti si vyrobily dvě Moreny. Jednu jsme nechali na zahradě MŠ, aby nám nemohla zima do zahrady a druhou děti utopily v místním potoce a tím zahnaly zimu. Vyzdobili jsme si školku a proběhly Velikonoční dílny.

Publikováno 3. 4. 2024 8:09

Únor v mateřské škole

Celý měsíc se nesl v duchu pohádek. Asi nejoblíbenější byla pohádka O Červené karkulce, kdy také děti upekly bábovku pro babičku. Přijelo divadlo s pohádkou Hrněčku vař, navštívila nás paní knihovnice z knihovny v Moravské Třebové s knížkou Jedna plus jedna rovná se dvě.

Publikováno 6. 3. 2024 12:15

Leden v mateřské škole

V lednu jsme odstrojili stromeček a také celou vánoční výzdobu, oslavili jsme svátek Tří králů a tím byly ukončeny Vánoce.

Publikováno 6. 2. 2024 12:32

Prosinec v mateřské škole

V prosinci jsme se připravovali na příchod Ježíška. Celou školku jsme slavnostně vyzdobili, vyrobili jsme adventní věnce a kalendáře. Nazdobena byla také  barborka. Napsali jsme dopisy Ježíškovi, proběhly tradice, jako například krájení jablíčka a pouštění lodiček z oříšků.

Publikováno 22. 12. 2023 12:43

Listopad v mateřské škole

Hned druhého listopadu jsme měli Halloweenské pečení, děti si upekly strašidelné prsty. V tomto měsíci jsme také s předstihem psali dopisy „Ježíškovi“, napadl první sníh, ze kterého měly děti obrovskou radost, a navštívila nás paní logopedka.

Publikováno 1. 12. 2023 9:40

Novější 1 3