Logo základní školy Třebařov

Zápis ze 3. zasedání žákovského parlamentu - 11. 1. 2018

Přítomni: zástupci V. – IX. třídy, omluveni: Kostková L.. (VI. třída), Bednář A. (VIII. třída)

Program:

  1. Dětský ples
  2. Peer programy pro 1. stupeň
  3. Ranní čekání dojíždějících

Ad1) V pátek 18. 5. 2018 se uskuteční další z tradičních akcí naší školy – Dětský ples (Májový bál). O hudební produkci se postará DJ Žužu (osvědčený pan Žouželka). Bude se prodávat i občerstvení a pokud bude potřeba, zástupci parlamentu se aktivně zapojí.

Ad2) Stále jsou připomínky k chování zejména mladších dětí na autobusové zastávce i v autobuse. Zástupci parlamentu z druhého stupně (Radka Z. s Eliškou S. a Eliška P. s Ondrou Ch.) připraví prezentace týkající se problémové oblasti – zaměření na zásady slušného chování. Poté proběhnou na základě domluvy s třídními učiteli 1. stupně tzv. peer programy (= vrstevnické programy).

Ad3) Některým žákům zejména z druhého stupně vadí, že nejsou vpuštěni do školy hned po příjezdu autobusu (ze směru od Starého Města). Většinou se jedná o 5 – 10 minut čekání, což se dá vydržet. V případě velmi nepříznivého počasí (velké mrazy, silný déšť) jsou dojíždějící vpuštěni hned. Škola se normálně otevírá v 8 hodin. Všichni by měli tato pravidla respektovat.

Zapsal: Ondra Chlup

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16