Logo základní školy Třebařov

ŽIVOT DĚTEM


zivot-detem-ilustr Žákovský parlament se opět zapojil do charitativní sbírky, letos ve prospěch  obecně prospěšné společnosti Život dětem. Jejím posláním je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem …

 … v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

 zivot-detem  

Členky parlamentu Adéla a Adriana z 9. třídy  se ujaly prodeje sbírkových  předmětů (magnetky, klipy, náramky, přívěsky se žetonem, …).  Tímto  způsobem získaly  1250,– Kč. Neprodaly se ale všechny předměty, které nám společnost Život dětem zaslala. SRPDŠ proto poskytlo zbývající částku (600,– Kč)  a neprodané předměty zůstanou ve škole. Budou použity například jako odměny v soutěžích.

zivot-detem-diky

Pokud chcete pomoci i vy, pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZIVOTDETEM na číslo 87777. Cena této SMS je 30,– Kč.


Připravila: p.uč. B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16