Logo základní školy Třebařov

Zimní soutěže v ŠD B


zim-sout-sdb-2019-ilustr Během zimního období jsme opět soutěžili. Našimi disciplínami pro tentokrát byly: piškvorkiáda, balancování se čtvrtkou papíru, bingo, vědomostní kvíz o přírodě a hádankiáda.

Piškvorkiáda proběhla v měsíci lednu. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – 1. druhá, třetí třída, 2. čtvrtá, pátá třída. Všichni zúčastnění soupeřili mezi sebou a vítězem se stal v každé kategorii ten, kdo měl největší počet vítězství. Celý turnaj probíhal v přátelské atmosféře a výherci byli oceněni.

V balancování se utkali pouze chlapci, děvčata nenašla odvahu. Soutěž spočívala v koordinaci těla, kdy chlapec stál na jedné noze a musel v předklonu ústy zvednout papír z podlahy. Musím říct, že to bylo náročné, ale chlapci si s tímto úkolem velice dobře poradili. Našimi výherci se stali: Radim Petr, Láďa Horák a Honza Zobač.

Ve velmi oblíbeném bingu se z cen radovali Viktorka Mazancová, Natálka Svobodová, Nela Udvarosová, Pavel Sedlák a Matěj Macek.

Ještě jednou všem výhercům blahopřeji.


Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16