Logo základní školy Třebařov

Zima v lese


zima-v-lese-2016-ilustr Celý týden si s dětmi povídáme o lesních zvířátkách a jejich způsobu života. Z papíru jsme vytvořili lišky a veverky, které zdobí šatnu školky. Těšili jsme se na výlet do lesa, který se uskutečnil ve čtvrtek 24. listopadu.

zima-v-lese-2016-o1 S batůžky plných dobrot pro zvířátka nás pan myslivec Vystrčil zavedl ke krmelci. Dověděli jsme se, jak se myslivci starají v zimě o zvěř a děti vysypaly ke krmelci jablka a mrkev. Tvrdé pečivo jsme zanesli na hromadu divokým prasatům. Cestou jsme hledali stopy lesní zvěře a pozorovali přírodu. Děkujeme rodičům a panu Vystrčilovi a těšíme se na besedu s myslivci, která proběhne začátkem příštího roku.


fotogalerie

 

 


Veronika Křivánková a Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16