Logo základní školy Třebařov

Zima v lese - MŠ


zima-vlese-ms-2020-ilustr V pondělí 21.prosince jsme se v dopoledních hodinách vydali s dětmi do petrušovského lesa.Při krátké procházce ke krmelci jsme s dětmi pojmenovávali stromy a bavili se o tom, jak se starat o lesní zvěř v zimě, a co vše jim můžeme donést ke krmelci.

V lese jsme se chovali velmi tiše. Děti daly do jeslí v krmelci seno a okolo poházely kaštany, jablka, mrkev, řepu a suchý chléb.

Nynější doba neumožnuje uskutečnit výpravu do lesa za spolupráce rodičů a myslivců, přesto jsme děti o tento zážitek nechtěli ochudit a proto jsme se do lesa vydali pouze v rámci kolektivu mateřské školky.

Těšíme se, až se opět všichni v rámci projektu ROK v LESE sejdeme a to nejen s rodiči, ale i myslivci.

Petra Krönerová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16