Logo základní školy Třebařov

Září ve školní družině B


zari-sk-druz-2018-ilustr Začal nám školní rok, a tak se naše družina opět naplnila dětským smíchem. Přivítali jsme nové kamarády a naučili jsme je naše oblíbené hry.

 

Připomněli jsme si pravidla bezpečnosti a slušného chování, kterými se budeme po celý rok řídit. Krásnými kresbami pohlednic z prázdnin jsme si vyzdobili naši družinu.

Září přineslo dětem ještě několik teplých dní, které plně využily k aktivitám v areálu školy, ale zejména na školním hřišti. Chlapci nejraději hráli míčové hry, dívky raději využívaly prolézačky a malovaly na chodník.
Hodně legrace jsme si užili při tvoření lidských mandal. Během procházek v okolí školy děti poznávaly a sbíraly podzimní bylinky a přírodniny, které využijeme při tvoření. Nechyběl ani vědomostní kvíz a soutěže.

Připravila Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16