Logo základní školy Třebařov

ZAPOJTE SE DO KRAJSKÉ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE


logo-hasici-ilustr MV–generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR vyhlašuje již tradičně soutěž v rámci preventivně výchovného projektu s názvem „Dávají za nás ruku do ohně“. Krajské kolo soutěže je pod patronací HZS Pardubického kraje.Vyhlášené téma pro rok 2021 – „Hasičská stanice". Namalujte, jak by měla podle vašich představ vypadat hasičská stanice nebo namalujte stanici, která se nachází ve vašem městě či obci, případně kterou jste viděli a líbí se vám. Vyzýváni jsou všichni malí i velcí příznivci a obdivovatelé hasičů.

dracek-hasici-2 Garant projektu krajské soutěže: Pracoviště komunikace HZS Pardubického kraje


Uzávěrka krajské soutěže: 30. května 2021.


Vyhodnocení soutěže: Na centrální požární stanici Pardubice
Nejlepší výtvory budou zaslány do celostátního kola soutěže.


  Podrobnosti – leták,pravidla, přihlášku, souhlasy a prohlášení soutěžících najdete v příloze tohoto článku.


Pravidla soutěže

Krajská soutěž – Dávají za nás ruku do ohně

Přihláška – soutěž – kraj


Připravila: Mgr. B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16