Logo základní školy Třebařov

Zápis prvňáčků


zapis-do-1-tridy-2016-ilustr Budoucí prvňáčci se sešli ve středu 20. ledna, aby ukázali, jak jsou na vstup do školy připraveni. Své znalosti a dovednosti – kresba postavy, počítání, vypravování o pohádkách i zvířátkách – předvedli na čtyřech stanovištích a v tělocvičně. Tématem letošního zápisu byli oblíbení Mimoni.

zapis-do-1-tridy-2016-o1 Dětem se dařilo a za odměnu si odnesly dárečky, které pro ně vyrobily žákyně 2. stupně. Na závěr si také budoucí žáci naší školy mohli pořídit památeční fotografii s Mimoněm, na kterém zanechali i svoje podpisy.

zapis-do-1-tridy-2016-o2 Děkujeme za pomoc všem zúčastněným pedagogům, žákyním 6. a 8. třídy a kuchařkám naší jídelny za občerstvení. Zvláštní poděkování patří ještě paní Práčkové, Rotterové a Šrámkové za vynikající koláčky, po kterých se jen zaprášilo.

 

 

fotogalerie

 

 

 

Mgr. Renata Nečasová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16