Logo základní školy Třebařov

Zápis do první třídy - 2017


zapis-1tr-2017-ilustr Zápis do první třídy s postavičkami ze Čtyřlístku. Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se konal zápis do prvního ročníku naší školy. Byl ve znamení oblíbených postav z komiksu výtvarníka Jaroslava Němečka

 
zapis-1tr-2017-o1 Generace rodičů (v mnohém případě i prarodičů) čtyři oblíbené postavičky dobře znají již od dětství. Čtyřlístek naše děti baví od roku 1969. I letošní knihovnické noci s Andersenem byly motivovány právě Čtyřlístkem. Děti nám předvedly nejen své dovednosti, ale i znalosti. Nakreslily postavu, počítaly s Myšpulínem, povídaly si s Fifinkou a zacvičily si s Pinďou. Nakonec navštívily kouzelníka Paimona. Zde se také s postavičkami Čtyřlístku vyfotografovaly. Během zápisu se občerstvovaly s Bobíkem.
 Dětem se u zápisu dařilo a za odměnu si odnesly dárečky, které jim významný den života budou ještě dlouho připomínat.
Děkujeme za pomoc všem zúčastněným učitelům i žákům 5. a 8. ročníku. Poděkování patří i našim seniorkám, které pro budoucí prvňáčky tradičně napekly výborné koláčky.

Budoucí žáčci mají první krok do školy za sebou, přejeme jim na další cestě hodně úspěchů.

 

fotogaleriePavel Kosina

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16