Logo základní školy Třebařov

Zápis do 1. třídy - 2019/2020


zapis-1tr-2019-ilustr Dítě vstupující do prvního ročníku základní školy by mělo být na školu zralé a připravené, aby bez velkých potíží a trápení zvládlo její nároky a zátěž.Zápis je jeden z nejdůležitějších dní v životě dítěte, proto se ho snažíme dělat co možná nejzajímavější, tentokrát na téma: ,,Pojďte s námi za zvířátky.“ Předškoláci prostřednictvím různých činností plnili úkoly na šesti stanovištích a přitom se posuzovala jejich školní připravenost. Na rozloučenou dostal každý budoucí žáček drobné dárečky.

Děkujeme žákyním 5., 8. a 9. třídy za výrobu pěkných dárečků a za pomoc při organizaci zápisu.

 

fotogalerie

 

 

Připravila Mgr. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16