Logo základní školy Třebařov

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU - 2018


zapis-do-1-tr-2018-ilustr Dne 5. 4. 2018 proběhl na naší škole každoroční zápis do 1. ročníku. Se svými rodiči přišlo 17 předškoláků, aby nám předvedli, co všechno se v mateřské škole naučili a zda jsou připraveni se v září posadit do školních lavic.

slunicko-zapis  Stalo se již tradicí, že u zápisu pomáhaly děti z vyšších ročníků, a tak za jejich pomoci a pomoci učitelů byly ve třídách připraveny různé úkoly, při nichž budoucí školáci ukazovali své vědomosti a dovednosti například v matematice, prvouce nebo prostorové orientaci. Děti si také mohly nakreslit maminku, zazpívaly nám písničku nebo zkoušely zavazovat tkaničku. Odměnou jim byly nachystané sladkosti, medaile, drobné dárečky a sluníčkové hodiny, které vyráběly žákyně 2. stupně.

 

fotogalerie

 

 

Připravila: Lucie Dosedělová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16