Logo základní školy Třebařov

Záložka do knihy spojuje školy


zalozky-2017-ilustr Ani 8. ročník česko – slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy se neobešel bez naší účasti. Tématem letošního roku byl Tajemný svět knižních příběhů.

Děti celé školy se ve výtvarných výchovách nebo v pracovních činnostech pustily do práce a vytvořily spoustu krásných a různorodých záložek. Ty pošleme, stejně jako po dva roky předtím, do naší partnerské školy na Slovensku. V Popradě z nich budou mít určitě radost. Záložky ze Slovenska jsou již, podle informací, na cestě a naše děti se na ně určitě těší. Hlavní organizátorka spolupráce ze slovenské školy Lenka Horáková poslala několik fotek dětí s jejich záložkami přímo ze tříd ( jsou připojeny k fotografiím našich záložek ve fotogalerii).

Projekt vyhlašuje k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave a je určen pro základní školy a osmiletá gymnázia.

Připravila: p.uč. B.ŠrolováDesign by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16