Logo základní školy Třebařov

Vystoupení v Rychnově


vyst-rychnov-2015-ilustr V sobotu 5.12. 2015 rozsvěcovali v Rychnově vánoční strom a děti měly Mikulášskou nadílku. Na pozvání tamního obecního úřadu vystoupily děti naší školy s krátkým programem – …

… prvňáčci (Lenička, Samanta ,Maruška a Honzík) zazpívali písničku Tučňáci vojáci, třeťáci (Nikča , Nela , Ondra a Tom ) zahráli několik vánočně laděných písní na flétny a zazpívali písničku Budliky, budliky a děvčata ze šesté třídy (Áďa, Nikča a Peťa) zazpívala Zlaté prase a Štědrej večer. Na závěr zaznělo sborově, i s podporou přítomných, Pásli ovce valaši. 

Děti dostaly za svoje hezké vystoupení balíčky se sladkostmi a párek v rohlíku. Podvečer jsme strávili v Rychnově v příjemné atmosféře. Prošli jsme si tady i peklem, v němž se sám pan starosta změnil v jednoho z čertů.

Připravila: B. Šrolová


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16