Logo základní školy Třebařov

Vyprávění z pralesa a pasování předškoláků


ms-poh-vypr-z-pralesa-2017-ilustr V pondělí 5. června k nám zavítalo Divadlo Jójo a v tomto školním roce se s námi rozloučilo pohádkou Vyprávění z pralesa.

ms-poh-vypr-z-pralesa-2017-o1 Tentokrát jsme se zvířátky zabránili pirátům ukrást vzácný poklad. Pohádka byla plná překvapení a nástrah, ale všechno nakonec dobře dopadlo. Po pohádce nastoupili budoucí prvňáčci a ukázali nám své dovednosti – sílu, znalost jména a dostali také záludné otázky, se kterými si hravě poradili. Všichni tuto zkoušku zvládli, a tak je královský lev pasoval svým mečem na školáky. Děti dostaly dáreček a pamětní list.

Budoucím prvňáčkům přejeme mnoho úspěchů ve škole i v životě.


fotogalerieVeronika Křivánková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16