Logo základní školy Třebařov

Výlet VIII. třídy do Olomouce


vylet-8-tridy-2016-ilustr Laser aréna – Pevnost poznání – Šantovka. Tak to byly cílové zastávky  VIII. třídy na jejich školním výletě do Olomouce v úterý 21.6. 2016.

 

vylet-8-tridy-2016-o1 Vyrazili jsme z Krasíkova vlakem krátce po 7. hodině.  Z hlavního nádraží v Olomouci jsme  se vydali Masarykovou třídou do Laser arény. Tady už na nás čekalo 360m2 plochy plné překážek a zákoutí, které byly označené UV barvami. Rozdělili jsme se do 2 skupin po 8 a laserový boj mohl začít. Všichni jsme se rozhýbali a zapotili, užili si spoustu zábavy a vyzkoušeli spolupráci v týmech. Výhodou bylo, že zásah v laser game nebolel a nezanechal modřiny.

Naše cesta pokračovala do Pevnosti poznání, kde jsme si prohlédli a interaktivně vyzkoušeli originální exponáty z dílny olomoucké přírodovědecké fakulty. Z bývalého dělostřeleckého skladu tady bylo muzeum vybudováno v r. 2015 a je o něj veliký zájem.

Výlet jsme zakončili v nákupním centru Šantovka, kde jsme se občerstvili a nakoupili několik maličkostí.

Den se vydařil, počasí nám přálo, a tak jsme se spokojení vrátili domů.

 

fotogalerie

 

 

Připravila: p.uč. B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16