Logo základní školy Třebařov

VÝLET VII. TŘÍDY


vylet-7tr-2019-ilustr Měsíc červen patří ve škole výletům za poznáním a zážitky. Sedmáci vyrazili letos do Lanškrouna, aby si užili různé sportovní aktivity.Vlakem si to ráno ve středu 19. 6. 2019 namířili nejprve do Rudoltic, kde měli počkat na přípoj. Ten měl jet ale až za půl hodiny, proto se rozhodli jít dál pěšky.

Cesta je vedla kolem Zámečku až na koupaliště u Dlouhého rybníka v Lanškrouně. Tady se děti na chvíli osvěžily ve vodě a poté si šly zahrát minigolf. Protože bylo opravdu hodně teplo, vykoupali se všichni ještě jednou. Další aktivitou byl bowling ve Sport Centru na Pivovarském náměstí.

Závěr dne patřil nákupům a občerstvení. V podvečer jsme se unaveni, ale nadmíru spokojeni vraceli autobusem domů.

fotogalerie

B. Šrolová, O. Leinveberová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16