Logo základní školy Třebařov

Výlet na paintball do Olomouce


vyl-paint-8-9-tr-2017-ilustr V pátek 16. června vyrazil kolektiv osmáků a deváťáků do Olomouce. Jako milovníci adrenalinu a bolesti jsme dobrovolně podstoupili kuličkovou masáž do všemožných částí těla při dopoledním souboji v paintballu.

vyl-paint-8-9-tr-2017-o1 Po nezbytném bezpečnostním proškolení a obchůzce pevnosti (herního prostoru)  jsme se rozdělili do dvou početně vyrovnaných týmů. Žluté označení si vybrali v paintballu již zkušení osmáci, červená barva připadla nováčkům z devítky.

Úvodní čtyři hry proběhly ve venkovní části a skóre hovořilo jasně – žlutí  vystříleli čtyři výhry, červení se spíše seznamovali se zbraní, prostorem a herní strategií. Další nemilosrdné souboje probíhaly uvnitř členité kruhové pevnosti, kde se rozdíly ve zkušenosti a výkonnosti takřka vymazaly. Každý tým získal po jednom vítězství a dvě hry skončily remízou.

Paintball představuje fyzicky náročnou a mnohdy bolestivou zábavu, ale všichni si tento netradiční výlet náležitě užili a pár suvenýrů v podobě modřin si přivezli domů. Big grin

fotogalerie

 

 

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16