Logo základní školy Třebařov

VÝLET NA FARMU NA RYCHTĚ - 2018


vylet-kozi-farma-ms-2018-ilustr Ve středu 30. května jsme se vydali autobusem na výlet. Nejprve jsme navštívili zámek v Moravské Třebové, poté jsme si pochutnali na zmrzlině. Autobusem jsme pokračovali na kozí farmu v Gruně.

vylet-kozi-farma-ms-2018-o1 Paní Martiníková nás seznámila s chodem farmy a ukázala nám chov anglonubijských koz. Dětem se nejvíce líbila kůzlátka a čerstvě narozené telátko Ferda. Lukášek s Michalkou nakrmili králíky a kozlíka suchým pečivem, které si pro zvířátka donesli z domu. Na závěr jsme ochutnali čerstvé kozí a kravské mléko a výbornou kozí pomazánku. 
Výlet se dětem líbil.


fotogaleriePřipravila: Petra Krönerová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16