Logo základní školy Třebařov

Výlet 6. třídy do Olomouce - 2018


vylet-4-tr-2018-ilustr Je červen – čas školních výletů, proto vyrazila vlakem na ten svůj v pátek 22. 6. 2018 i VI. třída. Cílová stanice: Olomouc. Tady navštívili šesťáci, v doprovodu své třídní učitelky B. Šrolové a asistentky O. Leinveberové, Laser arénu, Pevnost poznání a Galerii Šantovka.

vylet-4-tr-2018-o1 Na laser game si děti zahrály 2 hry – smíšenou a kluci proti holkám. V pevnosti jsme si prohlédli všechny expozice věnované různým oblastem života (historie, příroda, fyzika, …) a v planetáriu jsme zhlédli film o zajímavostech vesmíru.

Výlet se nemohl obejít bez nákupů, a proto jeho závěr patřil Galerii Šantovka.
Přestože se v pátek dost ochladilo a pršelo, den jsme si moc užili a už se těšíme na další podobnou akci v příštím školním roce.


fotogalerie


Připravila: B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16