Logo základní školy Třebařov

VÝCHOVNÝ KONCERT


vychovny-koncerti-2015-ilustr Je pondělí 21.12. krátce po 10 hodině a školou se ozývá tleskání, dupání, křičení a spousta jiných zvuků. Neděje se nic špatného, ale právě začal Výchovný koncert pro děti naší školy.

Program připravili hráči na bicí nástroje z Chrudimska Mika Ronos a Petr Mifek. Žáci se seznámili se vznikem nejstarších hudebních nástrojů od pravěku až do dnešní doby. Slyšeli různé bicí nástroje, rozmanité rytmy a zajímavé příběhy z různých kontinentů.

vychovny-koncerti-2015-o1

Mika Ronos, vlastním jménem Michal Bečka, je účastník soutěže Česko Slovensko má talent 2013, je bubeníkem skupiny Ready Kirken, doprovází zpěvačku Marcelu Holanovou a byl i hostem Černobílého turné 2013 Lucie Bílé.

Mika i Petr zapojili posluchače do vystoupení , do soutěží o bubenické paličky, dali možnost žákům i učitelům předvést své hudební schopnosti. Nenásilnou formou tak svým koncertem motivovali děti k volnočasovým hudebním aktivitám v mimoškolním čase.


fotogaleriePřipravila: B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16