Logo základní školy Třebařov

Velký úspěch 2. třídy


telocvik-on-line-ilustr 15 sportovních výkonů v patnácti školních dnech – to byla výzva organizace Tělocvik on-line pro 1. – 9. ročníky ZŠ v termínu 12. – 30. dubna 2021. Smyslem celé výzvy bylo se pohybem bavit.Do projektu se zapojilo 16 tisíc žáků z 834 tříd všech krajů České republiky a mezi nimi i my, žáci 2. třídy naší základní školy.

Všechny úkoly byly sestaveny tak, že nabízely různé druhy obtížnosti. Na své si tak přišli prvňáci i třeba deváťáci. Zpestřili jsme si tak naši výuku (ať už online nebo ve škole). Při plnění bonusových úkolů bylo třeba strhnout ke sportování celé rodiny, kamarády. Za každého dalšího zapojeného sportovce se nám přičítaly body. Většina rodičů pomáhala a posílala důkazné fotografie z každého soutěžního dne. Motivací bylo i to, že 100 nejaktivnějších tříd bude odměněno sadami sportovního vybavení.

Vzhledem k velkému počtu přihlášených tříd jsme ani nečekali, že bychom obsadili jednu z předních příček – 5. místo v této celostátní soutěži, což nás velmi příjemně překvapilo.

Je to pro nás opravdu velký týmový úspěch.
Tímto bych chtěla moc poděkovat žákům 2. třídy a jejich rodinným příslušníkům za jejich skvělé nasazení.

Manažerka projektu Blanka Jeřábková hovořila v České televizi ve Studiu 6 o reakcích a nadšení, chuti cvičit.
Podívat se můžete zde:

https://www.ceskatelevize.cz/…kladni-skoly

Fotografie – z akce tělocvik on-line

poradi-skol-v-sout

kolaz-1 kolaz-2Připravila: Mgr. Marcela Maděrová
 

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16