Logo základní školy Třebařov

Vánoční vystoupení u našich seniorů


setkani-senioru-2018-ilustr V úterý 11. 12. 2018 jsme navštívili, jako tradičně v tomto čase, setkání našich seniorů v třebařovské myslivně. Byli jsme pozváni, abychom vystoupili s vánočním programem.

Básničky zarecitovali čtvrťáci – Lea, Iza, Sára ,Lenka, Katka, Lukáš a Fanda. Osmáci – Sabina, Veronika, Luboš a Vasil zazpívali písničku Terezy Vágnerové Vánoce jsou tady, deváťačky – Adéla a Nikola písničku Ewy Farné Vánoce na míru. Za doprovodu kytary zazněla i píseň Dády Patrasové Bílý vánoční slon. Prvostupňoví přidali ještě anglický song We wish you a všichni společně zazpívali písničku Vánoční od Teri Blitzen a Johnyho Machetty. Na úplný závěr se k nám přidali i senioři, resp. seniorky a myslivnou se neslo Vánoce, Vánoce přicházejí.

Děti dostaly za své vystoupení sladkou odměnu a než jsme se rozloučili, popřáli jsme si krásné vánoční svátky a všechno nejlepší, především zdraví, do nového roku.

Připravila: B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16