Logo základní školy Třebařov

Vánoční pečení v MŠ


ms-vanocni-peceni-2015-ilustr Ve středu 16. 12. se po školce linula krásná vůně, rozhodli jsme se, že si upečeme vánoční cukroví.Nejdříve jsme si pověděli, co všechno do těsta patří a potom začala samotná práce.

 

ms-vanocni-peceni-2015-o1 ms-vanocni-peceni-2015-o2

 

 

 

 

Velké děti těsto válely a malé děti vykrajovaly nejrůznější tvary – srdíčka, hvězdičky a kapříka. Po zaplnění plechu, jsme dali cukroví péct. Paní učitelka Olinka po celou dobu cukroví hlídala a jen co vytáhla plech z trouby, začala se linout po celé školce krásná vůně. Cukroví jsme ještě obalili v cukru a pak už byla na řadě ochutnávka. Pečení nás bavilo a na cukroví jsme si všichni pochutnali.


fotogaleriePřipravila: Veronika Křivánková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16