Logo základní školy Třebařov

Vánoční koncert v kostele


vanocni-koncert-2018-ilustr Úterní adventní podvečer patřil 18. 12. 2018 vánočnímu koncertu v třebařovském kostele Nejsvětější Trojice. Všichni přítomní opustili na chvíli předvánoční shon v podobě uklízení, pečení cukroví, nakupování a balení dárků a přišli si užít i ty duchovní svátky.

Krásný hudební zážitek přinesli žáci, studenti a pedagogové ZUŠ Moravská Třebová. Ve 12 vystoupeních zazněly skladby hrané na klavír, zobcovou flétnu, kytary, slyšeli jsme sólový zpěv, závěr patřil pěveckému sboru ZUŠ.

Mezi účinkujícími se objevilo i několik současných, ale i minulých žáků naší školy.

Všem vystupujícím přejeme, nejen do toho uměleckého života, hodně úspěchů.

fotogaleriePřipravila: B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16