Logo základní školy Třebařov

Vánoční čas ve školní družině B


van-cas-sdb-2017-ilustr V prosinci jsme měli plné ruce práce již od samého začátku. Nejprve jsme se zaměřili na čertovskou a vánoční výzdobu, poté jsme se vrhli na výrobu vánočních svícnů, dárečků a přáníček pro naše nejbližší.

van-cas-sdb-2017-o1 Nesmělo chybět zdobení perníčků, na kterých jsme si společně pochutnali. Při tom všem jsme ani jediný den nezapomněli otevřít adventní kalendář, povídat si o vánočních zvycích, zpívat koledy nebo číst příběhy. Na konci nechyběla ani vánoční besídka, kde jsme měli možnost ochutnat cukroví od maminek, za které mockrát děkujeme. Došlo i na nějaké ty dárečky od Ježíška, protože děti po celý čas ve školní družince pilně pracovaly.

U stromečku jsme si společně popřáli krásné Vánoce a hodně štěstí, zdraví v novém roce, což přejeme i vám všem!

fotogaleriePřipravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16