Logo základní školy Třebařov

Vánoční besídka v ŠD B


besidka-v-sdbi-2018-ilustr Poslední den před prázdninami jsme si na přání dětí udělali vánoční besídku. Celý týden si někteří žáci nosili malé dárečky pro své kamarády, které chtěli potěšit.

Vánoční atmosféru v tento den si děti navodily nejprve zpěvem koled, a poté rozdáváním dárečků. Ve vánočním duchu jsme pokračovali i nadále. Společně jsme si přečetli vánoční příběh, vyzkoušeli si známé tradice jako hod střevíčkem, rozlousknutí ořechů a nechyběl ani polibek pod jmelím. Žáci luštili osmisměrku nebo vánoční kvíz o ceny. Vše se odehrávalo ve výtečné náladě při vůni pečeného čaje a ochutnávání cukroví od maminek. Besídku a konec roku jsme zakončili bouřlivým dováděním v tělocvičně.

Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16