Logo základní školy Třebařov

Únor v ŠD B


unor-v-sdb-2019-ilustr Začátkem února jsme využili poslední sněhové nadílky, abychom se vyřádili ve sněhu a postavili sněhuláky.

V dílničce jsme na svátek zamilovaných vyráběli krásná přáníčka k obdarování našich milovaných.

Nezapomněli jsme ani na kulturu. V našem programu bylo nejdříve loutkové divadlo, pak inscenace pohádky O dvanácti měsíčkách. Nakonec si každý z žáků připravil krátké vystoupení ve venkovním altánku u dětského hřiště v podobě tance, zpěvu nebo krátkých scének.

Dalším zajímavým tématem bylo stolování. Dozvěděli jsme se, jak se správně chovat v restauraci nebo jak si připravit slavnostní tabuli, pro kterou jsme si vyrobili i své vlastní jmenovky. Únor jsme zakončili maškarním plesem.

Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16