Logo základní školy Třebařov

Tvořivá soutěž o nej… dýni


soutez-nej-dyne-2018-ilustr Školní časopis Bystřílek vyhlásil na začátku listopadu tvořivou soutěž o nej… dýni. Děti musely splnit jediné zadání, a to použití dýně. Její další zpracování bylo jen na jejich fantazii.

Přinesené výrobky byly krásné a velmi nápadité, a proto měla porota opravdu těžké rozhodování.

Na prvním místě se umístila Petruška Pospíšilová z deváté třídy a Sárinka Stoupencová z druhé třídy. O druhé místo se dělily Natálka Novotná z šesté třídy, Míša Kylarová z první třídy a Linda Kolomá z druhé třídy. Třetí místo patřilo Marušce Fojtíkové ze čtvrté třídy, Pepíku Fojtíkovi z druhé třídy, Vendulce Duškové z páté třídy a Štěpánu Krmelovi z osmé třídy.
Zvláštní cenu získala družina B za skupinovou práci.

Připravila: Marta Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16