Logo základní školy Třebařov

Trapas nepřežiju! aneb ten řízek nezvedej


vych-porad-2017-ilustr Lekce ze společenského chování zábavnou formou byla udělena žákům 8. a 9. třídy dne 16. března 2017 v Muzeu v Moravské Třebové.

Herci známí ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě Ladislav Ondřej coby žák 8. B Karel Louda a Michaela Dolinová jako paní RY-PO-SLUCH (rychlá pomoc slušného chování) vtipným, ale zároveň poučným způsobem předvedli zásady společenského chování – jak se slušně představit, kdo komu podává ruku jako první, slušné telefonování ve společnosti, pozvání dívky na schůzku, uvázání kravaty, dodržení osobního prostoru při komunikaci, správné chování na rautu,…..

Myslíme si, že některé „hlášky“ se žákům vryly na dlouhou dobu do paměti.

Na závěr jsme herce poprosili o společné foto, a protože jsme byli poučeni o slušném chování, pěkně jsme poděkovali.

 

Připravily: p. uč. A. Kolomá, p.uč. B. Šrolová


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16