Logo základní školy Třebařov

Trampoty čarodějky Čárymůry - pohádka - MŠ


pohadka-tamp-curym-ms-2019-ilustr V pondělí 15. dubna k nám do školky zavítalo Divadlo JóJo s pohádkou Trampoty čarodějky Čarymůry. Divadlo bylo plné kouzel a čarování.
Nevědělo se, kdo začaroval zvířátka a vodníka. Vše se snažila vyřešit Čarymůra. Podezření padlo na zlou Helixu. Čarymůra společně s dětmi uvařila kouzelný lektvar, do kterého dala jarní barvičky, léčivou vodu a od dětí hezká kouzelná slovíčka, jako např. prosím, děkuji, přátelství, mám rád, miluji, posílám pusinku, atd. kouzelným lektvarem pak Helixu postříkala a vyléčila od zla. Ta se pak přiznala, že ukradla čarodějnický lexikon, kost a věšteckou kouli. Vše nakonec vrátila, začarované se odčarovalo a tím i celý kouzelný příběh dobře skončil.

Dětem se divadlo moc líbilo a už se těší na další představení.


fotogaleriePetra Krönerová, Veronika Švichká

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16