Logo základní školy Třebařov

Poslední zvonění - 2015


zvon-a Dopoledne 30. června to před naší školou vypadalo, jako kdyby začínaly taneční – kluci v oblecích, holky v krásných šatech. Vše ale směřovalo k tradiční akci školy Poslednímu zvonění. Chvíli se ještě počkalo, než se ve třídách rozdá vysvědčení, a pak už byla řada na deváťácích 

 
 
zvon-b
Počasí nám přálo, takže celá slavnost probíhala – podle předem daného scénáře paní učitelky Báry Šrolové – před školou za hojné účasti rodičů, prarodičů, bývalých žáků naší školy a dalších přítomných. Vycházejícím žákům předala třídní učitelka Alena Kolomá vysvědčení a pamětní list. Pan ředitel Petr Šrol, pan starosta Třebařova Josef Švichký a paní místostarostka Rychnova Hana Šmídová dali budoucím středoškolákům dárky, které jim budou připomínat léta strávená na základní škole.

zvon-cU školky mezitím netrpělivě postávali předškoláci a čekali, až si pro ně deváťáci přijdou. Ti své nástupce dovedli před školu, popřáli jim hodně úspěchů a předali zlaté klíčky, které našim novým prvňáčkům po prázdninách otevřou dveře ke vzdělávání. Od svých učitelek z mateřské školy dostali také pamětní list a malý dárek.

 

 zvon-d

 

Pak už každý deváťák „odzvonil“ svému pobytu na základní škole a pan ředitel Šrol oficiálně ukončil školní rok 2014/2015.
Svým deváťákům přeji do dalších životních etap jen to nejlepší a všem krásné slunečné prázdniny.

 

 

 

Poslední zvonění – 2015 – fotogalerie

 

Připravila: třídní učitelka Alena Kolomá


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16