Logo základní školy Třebařov

TECHNOhrátky KRÁLÍKY


technohratky-2016-ilustr Naše škola, konkrétně žáci VIII. třídy, se zúčastnila dalších TECHNOhrátek Pardubického kraje. Tentokrát se uskutečnily ve středu 25. 5. 2016 v Králíkách, kde nás přivítalo SOU opravárenské.

 

technohratky-o1 Po slavnostním uvítání, na kterém byly mimo jiných přítomny i krajská radní J. Pernicová, starostka obce Králíky J. Ponocná a ředitelka SOU P. Doubravová, následovaly praktické ukázky a soutěže v areálu školy. Byla připravena tato stanoviště : zámečnická dílna, strojní dílna, svařovna, pneubox a diagnostika, kovárna, autoškola. Přestože je tato škola víceméně mužskou záležitostí, některá naše děvčata by svými schopnostmi a dovednostmi kluky doslova převálcovala.

technohratky-2016-o2 Po občerstvení, které měli všichni účastníci zdarma (klobása, limonáda, zmrzlina), proběhla ještě soutěž Hej ty, víš to? Zaměřena byla na vědomosti získané během TECHNOhrátek.

Žáci naší VIII. třídy se na této akci vůbec „neztratili“, naopak obsadili v konkurenci dalších 7 škol krásné 2. místo. K nejaktivnějším osmákům patřili Jirka Štěpánek a Lucka Holčáková.

 

 

fotogaleriePřipravila: p. uč. B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16