Logo základní školy Třebařov

SPORTOVNÍ DEN


sport-den-2019-ilustr V úterý 25. 6. se uskutečnil sportovní den pro žáky VII., VIII. a IX. třídy. Po ranním rozlosování do družstev se děvčata přesunula do tělocvičny a chlapci na venkovní hřiště. Holky hrály vybíjenou a kluci se utkali ve fotbale.

V 10 hodin jsme sportovní klání přerušili, abychom se společně se žáky I. stupně podívali na tenisovou exhibici. Ukázka tohoto sportu byla velice zajímavá a věříme, že některé žáky zaujala a budou se tomuto „bílému sportu“ věnovat.
Po tenisu jsme dohráli fotbal a pak už následovalo vyhlášení výsledků. Nejlepší družstva dostala za odměnu nanuk a ostatní za bojovnost bonbony.

fotogalerie
Alena Kolomá, Barbora Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16