Logo základní školy Třebařov

Sportovní den - 2018


sport-den-2018-ilustr Konec školního roku vyplňují zejména nudné a zdlouhavé třídnické práce. Abychom se trochu rozptýlili, tak jsme se jedno dopoledne věnovali pohybu. Odcházející deváťáci uspořádali pro mladší spolužáky Sportovní den.

sport-den-2018-o1 Žáci mezi sebou soupeřili na 11 stanovištích: běh do vrchu, skok do dálky, slalom s míčem, hod na koš, opičí dráha, skok v pytli, hod na plechovky, zatloukání hřebíků, lovení jablek, motání hasičské hadice a střelba na brankáře.

V kategorii I. třída zvítězil Pepa Fojtík před Tomášem Valentou a Pepou Peškem. V kategorii II. třída byl nejúspěšnějším sporťákem Kuba Košárek. Za ním skončili Pavel Sedlák a Matyáš Novák. V kategorii III. a IV. třídy vynikala hlavně děvčata. Zlatou medaili získala Darča Šindlerová, bronzovou zase Samanta Krátká. Dívčí nadvládu narušil stříbrem Tomáš Bařina. Kategorii V. a VI. třída opanoval Filip Lušovjan před Jirkou Filipim a Sebou Pospíšilem.

Vítězům moc gratulujeme a všem žáků děkujeme za krásné výkony a slušné chování během sportovní akce.

fotogaleriePřipravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16