Spolupráce druhé třídy MŠ s 5. třídou - Halloween

hallow-ms-2019-ilustr Ve čtvrtek 31.10. se děti z velké třídy mohly těšit na pozvání do základní školy od žáků 5. třídy na halloweenské dopoledne

Natěšené děti se hrnuly k 5. třídě, kde nás uvítala paní učitelka Marta Přidalová a seznámila nás se soutěžemi, které si pro nás žáci připravili.
Děti prošly sedm stanovišť : popletená dýně, tetování, puzzle, strašidelný bowling, zachraň svoje oko, vysvoboď pavoučka, otestuj svoji paměť, za které získaly razítko a odměnu.
Na závěr jsme se společně vyfotili a děvčata z 5. třídy rozdala dětem světelné hůlky a náramky.
Moc děkujeme za pozvání a skvěle strávené dopoledne. Žákům 5. třídy především děkuji za přátelský a velmi obětavý přístup k dětem z Mš .
Těšíme se na další společnou spolupráci, kterou uskutečníme ke konci školního roku na zahradě MŠ.

Připravila: Petra Krönerová