Logo základní školy Třebařov

Společenský ples


spol-ples-2016-ilustrace V sobotu 5. 3. 2016 se opět konal tradiční Společenský ples pořádaný SRPDŠ v Třebařově. 131 platícím návštěvníkům, a nejen jim, hrála k poslechu a především k tanci jevíčská skupina Epicentrum.

Spokojenost s ní byla velká, a proto se ještě o hodinu prodlužovalo.

spol-ples-2016-o1 Součástí programu bylo i vystoupení děvčat ze skupiny Twirlgirls Moravská Třebová. Tina Kolomá nejprve předvedla taneční sólo s hůlkou a poté ještě s Evou Kalandrovou duo s rekvizitami a hůlkou s názvem Šachy. 

Poděkovat bychom chtěli všem, kteří přispěli finančními nebo věcnými dary do malé, ale především do zdařilé velké tomboly. Nemalé díky patří rodičům, pedagogům a všem ostatním, kteří pomohli s organizací plesu. 

Výtěžek (35 412,– Kč) poputuje opět na účet SRPDŠ a budou z něho financovány různé aktivity dětí naší školy. Věříme, že se za rok 4. 3. 2017 sejdeme na dalším Společenském plese minimálně v takovém počtu a v dobré náladě jako letos.

fotogaleriep. uč. Šrolová, členka výboru SRPDŠ

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16