Soutěžení v ŠD B

soutez-sdb-2018-ilustr V říjnu jsme se pustili do oblíbených sportovních soutěží: švihadliády, točení s obručí kolem pasu a skoku do písku.

Do soutěžního klání se zapojili nejen chlapci, ale i děvčata. Soutěže byly rozděleny do dvou kategorií na starší (IV. a V. třída) a mladší žáky (II. a III. třída).

Ve švihadliádě žáci přeskakovali švihadlo na výdrž libovolnou technikou. Při boji o první místa plnili těžší úkoly, např. skoky v rychlém tempu, skok na jedné noze a pak na druhé noze, skok pozpátku a snožmo. Vyhrál ten, kdo vydržel nejdéle skákat.

Umístění mladších žáků: 1. místo – Viktorka Mazancová
2. místo – Natálka Svobodová
3. místo – Ládík Horák
Umístění starších žáků: 1. místo – Jáchym Švec
2. místo – Radim Petr

Točení s obručí kolem pasu na čas
Zlatou příčku obsadila Eliška Nováková, stříbrná příčka patřila Marušce Fojtíkové a bronzovou získal Ládík Horák.

Závěrečnou atletickou disciplínou posledního krásného podzimního dne byl skok do písku. Této soutěže se účastnili pouze chlapci.

1. místo získal Radim Petr, 2. místo vybojoval Ládík Horák a na 3. místo doskočil Standa Hanák.

Všem výhercům a účastníkům ještě jednou gratuluji.

Při vyhodnocování byli první tři výherci odměněni upomínkovým předmětem a sladkostí, zbytek soutěžících malou odměnou v podobě sladkého pamlsku. Tímto také děkujeme SRPDŠ za příspěvek na výhry.

Připravila: Eva Chlupová