Logo základní školy Třebařov

Soutěžení v lednu


soutez-vled-sd-ilustr Aby dětem leden rychleji utíkal, připravila jsem pro ně hned 2 soutěže.
První soutěž „O zvířecí stopu“ proběhla v polovině měsíce. Děti musely správně přiřadit 10 různých zvířecích stop k obrázkům. Za děvčata zde bodovala Kristýnka Košárková a za chlapce Kuba Szereda. Na památku si odnesli diplom a věcnou cenu, ostatní byli oceněni drobnou sladkostí.

Měsíc jsme zakončili skupinovou soutěží „Znalec zimních sportů“, kde se děti utkaly hned v 5 disciplínách. Náhodně namíchané skupinky hledaly správné dvojice zimního sportu a potřebného vybavení, luštily osmisměrku, kde bylo ukryto 10 zimních sportů, z rozházených písmen skládaly název sportu a předposledním kolem byla obměna tradičního „město, jméno, zvíře, věc“. Poslední disciplínou byla biatlonová štafeta, která proběhla v improvizovaných podmínkách naší družinové třídy.

Užili jsme si spoustu legrace a všichni si odnesli na památku diplom a něco dobrého na zub. První místo patřilo Kristýnce Košárkové, Liborku Liškovi a Robíku Burdovi. Druhé místo patřilo družstvu s Beatkou Mazancovou, Vojtíškem Jordánem a Tadeáškem Stejskalem. Pomyslný bronz si domů odnesla Natálka Práčková, Emička Barvová a Kubík Szereda.

Všem ještě jednou moc gratuluji a už teď se těším na další soutěž!


Fotografie – Soutěžení v lednu


Lucie Dušková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16