Logo základní školy Třebařov

Soutěže - květen v ŠD B


souteze-kvet-sdb-2019-ilustr V květnu se žáci utkali hned ve třech soutěžích, a to v hmatové, vědomostní a sportovní.V hmatové soutěži, která probíhala jako týmová, museli v časovém limitu poznat různé předměty. Výherci se za tým chlapců stali: Radim Petr, Matyáš Novák a Jan Zobač. Z děvčat se jako první umístil tým ve složení: Patricie Richtrová, Eliška Nováková a Viktorka Mazancová.

Vědomostní soutěž spočívala v poznávání rostlin. Byla rozdělena do tří kategorií. 
1. kategorie (V. třída): 1. místo: Elena Brabcová, 2. místo: Alena Švehlová a Eliška Nováková, 3. místo: Patricie Richtrová. 2. kategorie (IV. třída): 1. místo: Marie Fojtíková, 2. místo: František Krmela, 3. místo: Jakub Finger 
3. kategorie (III. třída): 1. místo: Aneta Prokopová, 2. místo: Marie Frischová a Sabina Nečesánková, 3. místo: Viktorie Olosová.

Poslední soutěží v naší družině bylo MS ve stolním hokeji. Každý zúčastněný hoch symbolizoval určitý stát, který mu byl přidělen na základě losování, aby se chlapci nehádali. V našem malém mistrovství se šampionem stalo Finsko, reprezentované Radimem Petrem, dále potom Česko, jehož kapitánem byl Ladislav Horák, a bronzovou medaili získal Marcel Bartáček za Kanadu.
Všem výhercům gratulujeme a zároveň děkujeme všem šikovným účastníkům, kteří se nebáli změřit své síly s ostatními soupeři Big grin

 

fotogalerie

 

 

Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16