Logo základní školy Třebařov

Soutěž v recitaci - 2019


sout-recit-2019-ilustr 19. 2. 2019 se v Moravské Třebové konalo oblastní kolo v recitační soutěži, kterého se účastnili žáci naší školy. S vybranými texty se předvedlo devět dětí.

Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích.
V nulté kategorii (1. třída) recitovaly: Daniela Brabcová a Lara Vacovsky,
v první kategorii ( 2. – 3. třída) vystoupili: Josef Fojtík, Linda Kolomá, Alžběta Hošková a Tereza Berková a ve druhé kategorii ( 4. – 5. třída) přednášeli: František Krmela, Marie Fojtíková a Kateřina Grundová.

Konkurence byla velká a zejména první kategorie disponovala velmi výraznými výkony. Neodjeli jsme s prázdnou a čestná uznání získali: Linda Kolomá ( 1. kategorie), Marie Fojtíková a František Krmela (2. kategorie).

Gratulujeme.

Jana Sekaninová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16