Logo základní školy Třebařov

Soutěž DSMC - okresní kolo


  dsmc-okres-2019-ilustr Ve středu 15. května se naši vítězové oblastního kola v obou kategoriích zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů ve SvitaváchSoutěžní družstva – 1. kategorie – ve složení Tomáš Bařina, Pavel Pospíšil, Tereza Seidlová, Vendula Dušková a 2. kategorie – ve složení Štěpán Krmela, Radka Zouharová, Jakub Dvorský a Patricie Xenie Richtrová – se potýkala s těmito disciplínami: pravidla provozu na pozemních komunikacích (test), jízda podle pravidel na dětském dopravním hřišti, zásady poskytování první pomoci a jízda zručnosti na kole.

A jak jsme dopadli?
Tým 1. kategorie vybojoval vítězné 1. místo a tím i postup do krajského kola (z devíti přihlášených finalistů).
V konkurenci devíti družstev zazářili také žáci 2. kategorie a obsadili skvělé 2. místo.
Gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za vzornou reprezentaci naší školy. Páťákům přejeme hodně zdaru v Pardubicích.
Připravila: Mgr. M. Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16