Logo základní školy Třebařov

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu 2018


roasvec-strom-2018-ilustr Kulturní komise OÚ Třebařov a ZŠ Třebařov připravily na pátek 7. 12. 2018 již tradiční adventní akci – Slavnostní rozsvícení vánočního stromu spojenou s dalšími aktivitami.

roasvec-strom-2018-o1 V 15 hod. vystoupili žáci naší základní školy s kulturním programem plným písniček a básniček. Vystoupení bylo zakončeno krásně znějící sborovou písní Vánoční v podání žáků 1. i 2. stupně.
Děti, ale i dospělí si v Ježíškově poště mohli napsat přání pro sebe či své blízké. Ze všech odevzdaných dopisů se vylosovalo pět, jejichž autoři dostali milé předvánoční překvapení. V jídelně, kde se pošta nacházela, probíhal i charitativní vánoční jarmark s výrobky našich žáků. Výdělek, jehož částka překročila 10 000,–Kč, poputuje do ZŠ Koločava na Ukrajině.
Možnost zakoupit si nějaké dobroty nebo dárečky pro své blízké k nadcházejícím Vánocům byla ve stáncích zajištěných Petrou Koutnou z Krasíkova a Boženou Hermanovou z Třebařova. Děkujeme jim za pravidelnou spolupráci.
Malým překvapením byla ohňová show, o kterou se postarala Olga Leinveberová se svými přáteli. Závěr patřil pyrotechnické show připravené panem Drahošem z Koruny. Lehce byla motivována i výročím vzniku ČSR a za zvuku písně A. Brychty Červená, modrá, bílá vystřelovaly do vzduchu rachejtle právě v barvách naší trikolóry.
Letošní adventní akci ukončilo společné odpočítávání a rozsvícení obecního vánočního stromu.

Přejeme všem poklidné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

fotogalerie
Připravila: B. Šrolová a M. Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16