Logo základní školy Třebařov

Slavnost světýlek


slavn-svetilek-2016-ilustr V úterý 25. října se uskutečnila tradiční Slavnost světýlek. Sešli jsme se na dvou stanovištích –  u pekárny a u Hemrlíků.  Z obou stanovišť jsme v 17. 45 vyrazili s lampionky směrem k MŠ, kde nás uvítal skřítek Podzimníček.

slavn-svetilek-2016-o1 Děti mu zazpívaly písničku a zarecitovaly básně o podzimu. Před školkou jsme obdivovali chodník osvětlený vydlabanými dýněmi a lucerničkami, které děti zdobily minulý týden. Přesunuli jsme se do budovy MŠ, kde následovalo podzimní tvoření. Rodiče s dětmi dlabali a vyřezávali dýně, které se jim moc povedly a teď zdobí jejich domovy.

Děkujeme rodičům za přinesené občerstvení a paní Vičarové za pomoc při organizaci.


fotogalerie


Veronika Křivánková, Olga Knápková

 

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16