Slavnost světýlek - MŠ

slav-svet-ms-2018-ilustr Ve čtvrtek 25. 10. proběhla v naší mateřské škole tradiční celodenní akce pro děti a rodiče pod názvem Slavnost světýlek s lampionovým průvodem a podzimním tvořením ve školce.

V dopoledních hodinách jsme si s dětmi vydlabali dýně a vytvořili si světýlka ze sklenic pro skřítka Podzimníčka. V 18:00 hodin započal lampionový průvod, který končil v rozzářené zahradě plné světýlek ze sklenic a dýní. Na děti u školky čekal skřítek Podzimníček, který děti přivítal a pozval je společně s rodiči na podzimní tvoření do školky.

Děkujeme rodičům i dětem za příjemně vytvořenou atmosféru při Slavnosti světýlek a paní Romaně Vystrčilové a Martině Tomanové za drobné občerstvení pro děti.

Připravily: Petra Krönerová a Veronika Švichká