Logo základní školy Třebařov

Školní výlet V. třídy


o2-ilustr Školní výlet V. třídy  – tak ten jsme si užili! Už cestování vlakem z Krasíkova do Brna bylo pro některé z nás zážitkem. Nejdříve naše kroky mířily do Laserareny.

Ve čtyřech hrách a dvou skupinách, kdy jsme se prostřídali, se nejúspěšnějším hráčem stal Štěpa Krmela. Laserovou bojovku si vyzkoušela i paní učitelka Kőnigová. Vyhladovělí a unavení jsme načerpali energii McDonald´s. Poté jsme se tramvají přiblížili k rodinnému centru Bongo, kde na nás už čekali spolužáci z nižších ročníků.  Prolézání, šplhání na sopku se skluzavkou, skákání na trampolínách, lezení na horolezecké stěně, jízda na elektrickém autě a ostatní atrakce nás trochu zmohli. A náš výlet  se pomalu blížil ke konci. Už nás čekala jen cesta zpět.
Plni zážitků jsme v pořádku dorazili do Moravské Třebové, kde si nás vyzvedli rodiče.


Připravila: Kateřina Pavelková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16