Logo základní školy Třebařov

Školní výlet 5. třídy


skol-vyl-5tr-2019-ilustr Již podruhé v tomto školním roce navštívili páťáci Prahu, aby si tohoto velkoměsta více užili a zhlédli to, co si naplánovali, ale co se při jedné návštěvě nedalo stihnout.Cestovali vlakem, po Praze tramvají a lanovkou na Petřín, aby si užili spoustu zábavy v bludišti ze zrcadel. Stavili se do různých obchůdků a nejlepšího hračkářství v ČR – Hamleys. Nakonec šli do Muzea smyslů, kde je zaujaly exponáty jako Hlava na talíři, Plot na výměnu obličejů, Místnost vzhůru nohama, Lože z hřebíků, Amesova místnost a spoustu dalších.
Všichni potvrzují, že to byl velice zábavný a zároveň povedený výlet.

fotogalerie
Připravila p. uč. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16