Logo základní školy Třebařov

Školní akademie 2019


skolni-akademie-2019-ilustr V pátek 21. 6. 2019 se po dvou letech konala tradiční Školní akademie. Všechny třídy i obě družiny se na ni poctivě připravovaly … … a na výsledku to bylo, dle mínění návštěvníků hlavně z řad rodičů, znát. Vystoupení – pěvecká ( písničky Počítací, Hlídač krav, Holky z naší školky, Za 100 let), hudební (hra na bedýnky a perkusní trubky), různorodá pohybová a taneční – se vzájemně v 75 minutách prolínala v rychlém sledu. Svůj příspěvek měl i taneční obor ZUŠ Moravská Třebová, která má na naší škole odloučené pracoviště. Moderování akce se ujali kluci z IX. třídy Tomáš Doležal a Jakub Dvorský.

fotogalerie

 

 

 B. Šrolová, M. Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16