Školní akademie 2019

skolni-akademie-2019-ilustr V pátek 21. 6. 2019 se po dvou letech konala tradiční Školní akademie. Všechny třídy i obě družiny se na ni poctivě připravovaly …

… a na výsledku to bylo, dle mínění návštěvníků hlavně z řad rodičů, znát. Vystoupení – pěvecká ( písničky Počítací, Hlídač krav, Holky z naší školky, Za 100 let), hudební (hra na bedýnky a perkusní trubky), různorodá pohybová a taneční – se vzájemně v 75 minutách prolínala v rychlém sledu. Svůj příspěvek měl i taneční obor ZUŠ Moravská Třebová, která má na naší škole odloučené pracoviště. Moderování akce se ujali kluci z IX. třídy Tomáš Doležal a Jakub Dvorský.

B. Šrolová, M. Přidalová