Logo základní školy Třebařov

Školní akademie - 2017


skolni-akademie-2017-ilustr Letošní školní akademie se uskutečnila u příležitosti 90. výročí založení školy. V pátek 9. 6. 2017 předvedli žáci, co se pod vedením svých učitelů naučili.

skolni-akademie-2017-o1 K vidění byla pěvecká, hudební, pohybová a taneční vystoupení. Program obohatil čtyřmi zajímavými pokusy a triky Kroužek zábavné logiky. Předvedl se také taneční obor, který působí na naší škole pod ZUŠ Moravská Třebová. Jedněmi z účinkujících byli i naši kamarádi z partnerské školy z Popradu, kteří byli právě v těchto dnech u nás na výměnném pobytu.
Na akci bylo možno zakoupit si „štěstíčka“ s krmením pro psy nebo kočky a drobnými dárečky. Na konci akademie se konala „dražba“, na níž se zájemcům prodaly výrobky ze soutěže „O nejhezčí výrobek psa nebo kočky“, kterou pořádal žákovský parlament. Celkově se získalo asi 2 500 Kč. Získané finance poputují ve prospěch zvířecího útulku Canis centrum s.r.o. v Lanškrouně. Děkujeme všem, kteří se do této formy pomoci zapojili.
Čestným hostem akademie byl radní Pardubického kraje pro oblast školství ing. Bohumil Bernášek.


fotogaleriePřipravily: p. uč. B. Šrolová a M. Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16